© 2019 Visos teisės priklauso Mau Loa fotografijaBook Online

* Please Fill Required Fields *

Apie mus

Mes ir Mau Loa 

Sveiki!

Džiugu, kad užsukote !

Taigi, esame Karina ir Gintas 🙂 Mes labiausiai vertiname tikras ir nesuvaidintas akimirkas. Fotografijoje didelį dėmesį skiriame detalėms, emocijoms bei ryškiam/kontrastingam stiliui. Darbas dviese – tai mūsų privalumas, kadangi galime užfiksuoti įvairiausius ir netikėčiausius gyvenimo momentus!

Girdėjome, kad esame be galo draugiški ir šilti žmonės, fotosesijos su mumis būna jaukios ir linksmos ( yeaaaa  ! ) 😛

Nujaučiame, jog jums smalsu ką gi reiškia paslaptingasis “Mau Loa”? Ne, tai nėra mūsų sugalvota žodžių kombinacija. Havajiečių kalboje šie du žodžiai reiškia “amžinybė”. Mums tai ypatinga reikšmė. Ji atspindi mudviejų fotografijos esmę.

Esame be galo laimingi turėdami galimybę įamžinti pačius svarbiausius gyvenimo įvykius, juk būtent juos branginsime visą amžinybę: šeima, meilė….

Nuoširdžiai Jūsų,
Mau Loa <3

Aukse Buteikienė

Facebook review

Karina ir Gintas – du silti, draugiski, paprasti ir atsidave savo darbui zmogeliukai! Dekojame uz musu Adomuko grazias sventes akimirkas! Ir toliau spinduliuokite siluma bei meile vienas kitam ir fotografijai

Rasa Minelgiene

Facebook review

Labai jum dėkojam už nuostabią fotosesiją, ir dar nuostabesnes nuotraukas!!! Būtent kaip įsivaizdavau, ir dar daugiau. Jūs nuostabūs!! 🙂 AČIŪ!!!

Viktorija Ščenkova

Facebook review

Labai šiltos personos, nerealiai fainos nuotraukos!